Oczyszczające pożegnanie zimy w Lawendowej Osadzie czyli regeneracyjno-witalizujący LAWENDOWY DETOKS – oczyszczenie ciała i duszy w środku Szwajcarii Kaszubskiej, przy polu lawendy w najlepszym gospodarstwie agroturystycznym w województwie pomorskim Lawendowa Osada.

A w programie m.in.:

  • Fizjoterapeutka, masaże, aqua aerobik, elementy pilatesu, ćwiczenia ogólnousprawniające, ćwiczenia z taśmą, nordic walking.
  • Dietetyk – wykład i indywidualne porady
  • Psycholog – zmotywujmy się razem
  • Wegetariański slow food w najlepszym domowym wydaniu
  • Lawendowe Wellness i SPA: fitocedrobeczka, Gorąca Balia z jacuzzi i chromoterapią, prawdziwa Ruska Bania z aromaterapią, hydroterapia, Grota Solna z haloterapią, muzykoterapią i chromoterapia, a w międzyczasie kąpiele w podgrzewanym basenie
  • Lawendowe czary czyli warsztaty kosmetyczno-alchemiczne
  • A ponadto wypoczynek w Lawendowej Osadzie wielokrotnie nagradzanym gospodarstwie agroturystycznym www.lawendowaosada.pl i wiele innych atrakcji.

Kobiety, które tworzą warsztaty – inspirują, prowadzą, śmieją się z Wami i wierzą ze Wasze życie może być piękne, zdrowe, twórcze i mądre. Złapią Was za rękę i dadzą wam pozytywną energię. Nauczą Was, jak jeść życie całymi garściami zdrowo i ze smakiem!

Prowadzą:
Dorota Jaroszewska, mgr fizjoterapii, specjalizująca się w zespołach bólowych kręgosłupa, swoje doświadczenie zdobywała w jednej z gdańskich placówek rehabilitacyjnych Mobilna Fizjoterapia Dorota Waloch-Jaroszewska. Ukończyła wiele kursów w tym: FOI, FDM, Anatomy Treins I, masaż tkanek głębokich. Uwielbia swoją pracę, dobre jedzenie, stare domy i meble. Po dekadzie mieszkania w mieście, wróciła do swojego domu na Kaszubach, w którym mieszka z mężem, dwuletnią córka, dwoma kotami i szalonym psem.

Agnieszka Żukowska, mgr dietetyki, specjalista w żywieniu w chorobach wewnętrznych i metabolicznych. Na co dzień przyjmuje w Przychodni “Na Wzgórzu” w Gdańsku, w Przychodni “Rodzinnej” w Kolbudach, w Poradni Specjalistycznej na Kowalach oraz w Oliwie w Poradni Specjalistycznej. Współpracuje również z Uniwersytetem Morskim w celach dydaktycznych. Prywatnie roześmiana miłośniczka czworonogów, szczęśliwa żona i mama.

Kinga Waloch, mgr psychologii, absolwentka psychologii Uniwersytetu Gdańskiego i psychologii klinicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestniczyła w szkoleniach w zakresie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR), Systemowej Terapii Rodzin, Coachingu i wielu innych. Pasjonatka w pracy. Miłośniczka podróży tych małych i tych dużych.

Barbara Idczak, dr inż. nauk chemicznych, uprawiająca wraz z mężem certyfikowane ekologicznie, pierwsze i największe w północnej Polsce, na Pomorzu i Kaszubach pole lawendy. Prowadzi wraz mężem najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w województwie pomorskim – Lawendową Osadę oraz Zagrodę Edukacyjną. Ale przede wszystkim to mama trójki dzieci i żona swego męża:) Uwielbia wyzwania, uwielbia budować i odrestaurowywać. Ma głowę pełną pomysłów. Przetwarza lawendę na wiele sposobów pozyskując z niej kulinarne i kosmetyczne cudeńka. Uwielbia smaczne jedzenie, świetnie gotuje i ciągle eksperymentuje kulinarnie, najpierw na mężu, następnie na reszcie rodziny, a w końcu na Naszych Gościach, którzy są z tego bardzo zadowoleni:)

Zapisy już trwają tel: 511 975 929, mail: kontakt@lawendowaosada.pl
Proponujemy Państwu pobyt z dietą wegetariańską pod opieką dietetyka, psychologa oraz fizjoterapeuty.

Harmonogram turnusu
Piątek
16:00 Zakwaterowanie
17:00 Obiadokolacja
18:00 Warsztaty psychologiczne – zmotywujmy się razem dla zdrowia

Sobota
8:00 Nordic walking lub ćwiczenia rozciągające (w zależności od pogody)
9:00 Śniadanie
10:00 Warsztaty z wytwarzania kremów
W międzyczasie – talerz owoców
12:00 Wykład Dietetyka
13:30 Obiad
14:30 Haloterapia, muzykoterapia i chromoterapia w Grocie Solnej
16:00 Podwieczorek: Smoothie
17:00 Ćwiczenia ogólnousprawniające
18:00 Kolacja
19:00 Hot tube z jacuzzi i Bania Ruska

Niedziela
8:00 Nordic walking lub ćwiczenia ogólnousprawniające (w zależności od pogody)
9:00 Śniadanie
10:30 Masaże oraz seans w fitocedrobeczka / konsultacje indywidualne z Dietetykiem / w międzyczasie – talerz owoców
13:00 Obiad
14.00 Druga część: Masaży oraz seansów w fitocedrobeczce / konsultacji indywidualne z Dietetykiem
16:00 Podwieczorek (musli, jogurt, owoce)
17:00 Aquareobik
18:00 Kolacja
19:00 Hot tube z jacuzzi i Bania Ruska

Poniedziałek
8:00 Aquareobik
9:00 Śniadanie
10:30 Nordic walking lub ćwiczenia zdrowy kręgosłup, ćwiczenia z taśmą (w zależności od pogody)
W międzyczasie – talerz owoców
13:00 Obiad
14:00 Haloterapia, muzykoterapia i chromoterapia w Grocie Solnej
16:00 Podwieczorek Smoothie
17:00 Warsztaty Psychologiczne – zmotywujmy się dla zdrowia
19:00 Kolacja
19:30 Hot tube z jacuzzi i Bania Ruska

Wtorek
8:00 Aquareobik lub ćwiczenia mięśni dna miednicy z elementami pilatesu (w zależności od pogody)
9:00 Śniadanie
10:00 Warsztaty mydlarskie
12:00 Pożegnanie

Uwaga:
W zależności od liczności grupy warsztatowej, kolejność i rozkład w czasie poszczególnych elementów warsztatów może ulec zmianom.

Co ze sobą wziąć
• dobry humor i pozytywne nastawienie,
• szlafrok, strój kąpielowy i klapki,
• nieprzemakalne i wygodne buty,
• wygodne i ciepłe ubranie, kurtkę przeciwdeszczową,
• kapcie by poczuć się jak w domu.

Uwagi dodatkowe
W przypadku, gdyby nie udało się stworzyć pełnej grupy warsztatowej zwracamy wpłaconą sumę i zawiadamiamy o terminie następnych warsztatów.
Będziecie gośćmi w naszym prywatnym domu, w naszym gospodarstwie. Wszystkie receptury kosmetyków, będące przedmiotem niniejszych warsztatów zostały przez nas opracowane i są naszą własnością.

Organizują
Lavandula Naturalis dr Barbara Idczak oraz gospodarstwo agroturystyczne Lawendowa Osada
Miejsce
Lawendowa Osada, Przywidz, ul. Młyńska 6A (27 km od Gdańska).

Wskazówki dojazdu:
z Gdańska należy kierować się na Kościerzynę trasą przez Kolbudy (zjazd na wysokości Oruni). Na końcu Przywidza jest skrzyżowanie ze stacja benzynową i na nim należy skręcić w prawo w stronę Grabowa. Po około 200 m należy skręcić w prawo i kierować się na drewniana bramę z napisem Lawendowa Osada i oznaczeniem 6A i już jesteście u nas :).
Od strony Kościerzyny należy kierować się drogą na Gdańsk przez Nową Karczmę. Na początku Przywidza jest skrzyżowanie ze stacja benzynową i na nim należy skręcić w lewo w stronę Grabowa. Po około 200 m należy skręcić w prawo i kierować się na drewniana bramę z napisem Lawendowa Osada i oznaczeniem 6A i już jesteście u nas :).
Czekamy, do zobaczenia, szerokiej drogi.
W razie problemów z trafieniem – proszę dzwońcie 511-975-929.

Udział w warsztatach oznacza zgodę na upublicznienie wizerunku w celu zilustrowania relacji z warsztatów.