Barbara i Bartosz Idczak

Przywidz 83-047

Ul. Młyńska 6A

Tel: 511-975-929

e-mail: kontakt@lawendowaosada.pl

www: lawendowaosada.pl

 
Prośba od Gospodarzy
Lawendowa Osada jest zamkniętym, prywatnym gospodarstwem agroturystycznym pozostającym wyłącznie do dyspozycji naszych Gości. Dotyczy to także pola lawendy, które jest integralną częścią naszego gospodarstwa. Wynika to z troski o niezakłócony wypoczynek, spokój i komfort Gości przebywających na terenie Lawendowej Osady, a także nasz (Lawendowa Osada jest naszym prywatnym domem). Dlatego uprzejmie prosimy osoby, które ewentualnie chciałyby umówić się na zwiedzanie Osady o uprzedni kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.

Nie udostępniamy pola lawendy do sesji fotograficznych dla osób z zewnątrz. Wyjątkiem są nasi Goście, którzy przebywają na wypoczynku i którzy, pod tym względem, mogą korzystać z pola bez żadnych ograniczeń.

Dziękujemy za zrozumienie

Wskazówki dojazdu:

z Gdańska należy kierować się na Kościerzynę trasą przez Kolbudy (zjazd na wysokości Oruni). Na końcu Przywidza jest skrzyżowanie ze stacja benzynową i na nim należy skręcić w prawo w stronę Grabowa. Po około 200 m należy skręcić w prawo i kierować się na drewniana bramę z oznaczeniem 6Ai już jesteście u nas :).

Od strony Kościerzyny należy kierować się drogą na Gdańsk przez Nową Karczmę. Na początku Przywidza jest skrzyżowanie ze stacja benzynową i na nim należy skręcić w lewo w stronę Grabowa. Po około 200 m należy skręcić w prawo i kierować się na drewniana bramę z oznaczeniem 6A i już jesteście u nas :).

GPS: 54.1930281 N 18.3043788 E
 

Mapa dojazdu

 


Wyświetl większą mapę