Lawendowa Chatka Zielona

Lawendowa Chatka Zielona“>
W Lawendowej Chatce Zielonej można wypocząć przez cały rok.
Lawendowa Chatka Zielona łączy w sobie tradycyjna architekturę regionu Kaszub – ściany szachulcowe, szczyty drewniane, dwuspadowy dach kryty łupkiem osikowym z klimatem Prowansji, który odkryć można w detalach Chatki i jej otoczenia. To właśnie tutaj można skosztować i zaznać wypoczynku w Prowansji na Kaszubach. W Lawendowej Chatce Zielonej oferujemy naszym Gościom domowe posiłki – zarówno potrawy tradycyjne jak i posiłki i produkty ze szczyptą Prowansji zawierające w swoim składzie lawendę. Nasi Goście maja sposobność rozkoszowania się zapachem i widokiem przyległego do Lawendowej Chatki Zielonej aromatycznego pola lawendy i poznania produktów wytwarzanych na bazie lawendy.

W Lawendowej Chatce Zielonej na parterze znajduje się rozległy salon z kominkiem i aneksem kuchennym oraz łazienka z prysznicem z hydromasażem, a na piętrze znajduje się duża sypialnie – studio, którą kotarami można rozdzielnic na dwie alkowy i korytarz.

Zimą w Chatce można rozgrzać się przy romantycznym, opalanym drewnem kominku. A klimat Chatki sprzyja romantycznym wieczorom przy kominku – tu znajdziecie zabytkowe drewniane elementy konstrukcji, ceglane i pobielane ściany, ceglaną podłogę i m.in. klimatyczne reprodukcje najwybitniejszych przedstawicieli secesji – Klimta, Moneta.