Zapraszamy do naszej Osady na wyjatkowe warsztaty.

“Lawendowe warsztaty: plecenie wianków i wytwarzania hydrolatów”

Będziemy pleść wianki,wianeczki wianuszki. Będziemy razem ścinać lawendę na polu. Będziemy pleść wianki z cudownie pachnącej świeżo zerwanej lawendy, która roztoczy swój zapach w Waszych domach, bo prace które wykonacie zabieracie ze sobą!
W Lawendowa Osada Osadzie zajęcia florystyczne poprowadzi świetna trójmiejska florystka – nasza lawendowa Kasia Cieplichiewicz
W aspekty wytwarzania hydrolatów wprowadzą Was gospodarze Lawendowej Osady: Barbara i Bartosz Idczak

Termin 11 lipiec w godzinach 10:00 – 14:00 (prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc)
Czas trwania to 3-4 godziny

Kolejne terminy (w tych terminach będziemy raczej pracować już na podsuszonej lawendzie – chyba, że jeszcze cokolwiek zostanie lawendy na polu;)
24.07, 30.07 w godzinach 10:00 – 14:00 lub 14.00-18.00 (godziny zależą w zależności od ostatecznej liczebności grupy). Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc.
Cena zawiera materiały. My zapewniamy lawendę, kawkę, herbatkę i dobry humor:))
Wy wychodzicie z z własnoręcznie sporządzonym wiankiem, hydrolatem lawendowym i umiejętnością plecenia przepięknych wianków.

Cena:
Łączna opłata za warsztaty: 240 zł za jedną osobę.
Cena zawiera pełen program warsztatów wraz z materiałami i serwisem kawowym.

Rezerwacja miejsca: tel: 511 975 929, mail: kontakt@lawendowaosada.pl

Uwagi dodatkowe
W przypadku, gdyby nie udało się stworzyć pełnej grupy warsztatowej zwracamy wpłaconą sumę i zawiadamiamy o terminie następnych warsztatów.
Będziecie gośćmi w naszym prywatnym domu – w naszym gospodarstwie.

Organizują
Lavandula Naturalis dr Barbara Idczak oraz gospodarstwo agroturystyczne Lawendowa Osada
Miejsce
Lawendowa Osada, Przywidz, ul. Młyńska 6A (27 km od Gdańska).

Wskazówki dojazdu:
z Gdańska należy kierować się na Kościerzynę trasą przez Kolbudy (zjazd na wysokości Oruni). Na końcu Przywidza jest skrzyżowanie ze stacja benzynową i na nim należy skręcić w prawo w stronę Grabowa. Po około 200 m należy skręcić w prawo i kierować się na drewniana bramę z napisem Lawendowa Osada i oznaczeniem 6Ai już jesteście u nas :).
Od strony Kościerzyny należy kierować się drogą na Gdańsk przez Nową Karczmę. Na początku Przywidza jest skrzyżowanie ze stacja benzynową i na nim należy skręcić w lewo w stronę Grabowa. Po około 200 m należy skręcić w prawo i kierować się na drewniana bramę z napisem Lawendowa Osada i oznaczeniem 6A i już jesteście u nas :).
Czekamy, do zobaczenia, szerokiej drogi.
W razie problemów z trafieniem – proszę dzwońcie 511-975-929.